Nem is elfáradtam, inkább belefáradtam. Az elmúlt hetek történései és nem – történései kicsapták a biztosítékot. Lehet széllel szemben is, legfeljebb nagy része a pofánkban landol. Az a baj, hogy ezt messziről nem látják, csak azt, hogy: jé, áll egy fickó, szemben a széllel!
Ugyanúgy, ahogyan Ausztriából, vagy Londonból látnak minket, szemben a széllel. Ezért vagyok fáradt. Ezért most rendhagyó sajtó tükröt adok közre. Még rendhagyóbbat, mint a legutóbb.
Talán megtalálják Atlantiszt?
Azt a földrészt, melyről már ie. 560-ból is tettek említést, s az ókori görögök még hittek a létezésében (illetve pusztulásában). Jó hír, hogy egy mára már csak legenda szintjére avanzsált történet után kutatnak mélytengeri búvárok. Reméljük, találnak is valamit, vagy esetleg valakit?
A Discovery ismét nem repül
Ismét elhalasztották az űrsikló kilövését, valószínűnek tartják, hogy baj van az üzemanyag-áramot kontrolláló szelepek egyikével. A NASA nem repül, az űrsikló marad, a mérnökök tovább dolgoznak. Hiába, ha valami nem megy, akkor nem megy. Talán segítséget kérhetnének az MIB-tól, Z ügynök biztosan átadna valami kütyüt, ami kijavítaná a hibát. Vagy még jobb lenne, ha inkább a mélytengeri búvárkodást tűznék ki a Discovery számára. Akkor csak a tengerbe kellene dobni szerencsétlen űrsiklót.
Tarolt a Gettómilliomos
Nyolc Oscart tudhat magának az indiai témájú film, megelőzte ezzel Benjamin Buttont. Csak remélni tudjuk, hogy Brad emiatt nem fordít hátat a filmvászonnak. Szemből jobban néz ki. A legjobb női alakítás Kate Winslet szerepe volt, míg a férfiaknál Sean Penn nyerte el a kis fickót.
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.